Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 Ukraina

Rumunia

Gruzja

Maroko

Islandia

Egipt

Madagaskar

  

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Emocjonujący weekend 4x4 w Kazimierz Dolny
Data: 2016-12-12
wynajem quadów

W ciagu weekendu nasi Klienci mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na quadach, autach 4x4 i pojazdach UTV. Pogoda dopisała- błota nie brakowało!!!

czytaj więcej
Zimowa przygoda HBO - skutery śnieżne Zakopane
Data: 2012-03-06
wynajem quadów

Minął tydzień od zimowej imprezy na skuterach śnieżnych dla pracowników HBO, którą zorganizowaliśmy w okolicach Zakopanego. Śnieg, zaspy, terenowe łamigłówki i ponad 20 skuterów śnieżnych w akcji sprawiły, iż pomimo gęstej zawieruchy świetnie się razem bawiliśmy.

czytaj więcej
Skutery śnieżne - 4 dniowy wyjazd z Energią dla firm
Data: 2012-01-30
wynajem quadów

W dniach 26 - 29 stycznia 2012 roku zorganizowaliśmy 4 dniowy wyjazd połączony z zabawą na skuterach śnieżnych i nauką jazdy na nartach dla naszego klienta - Energii dla firm.

czytaj więcej
Nocna wyprawa skuterami śnieżnymi w dolinie Popradu
Data: 2012-01-25
wynajem quadów

Górskie szczyty, pełne śniegu polany i 6 naszych skuterów śnieżnych brało udział w nocnej wyprawie po polsko- słowackiej dolinie Popradu.

czytaj więcej
Ferie Zimowe 2012 aktywnie - narty-łyżwy-zabawa!!!
Data: 2012-01-24
wynajem quadów

Ferie zimowe Lublin - nasza szkoła narciarska PZN Narty.sc wraz z Urzędem Miasta Lublin współfinansującym projekt, przygotowała dla Was prezent w postaci bezpłatnej nauki jazdy na nartach. Zapraszamy w czasie ferii zimowych na Globus Free Ski - darmowa nauka jazdy na nartach w okresie ferii zimowych dla dzieci od 6 roku życia do 14 lat !

czytaj więcej
Teambuilding i integracja 4x4 Siemens
Data: 2011-12-14
wynajem quadów

W sobotę w Kazimierzu odbyła się kilkugodzinna wyprawa off road...13 Land Roverów przemierzało lasy, wąwozy, podmokłe tereny, liczne zjazdy i podjazdy...Nie zabrakło adrenaliny i wspólnej zabawy Uczestników....

czytaj więcej
Quady - wyprawa w śniegu i deszczu!!!
Data: 2011-12-14
wynajem quadów

Kolejna impreza w Kazimierzu Dolnym za nami...wyprawa quadami dostarczyła Uczestnikom niezapomnianych wrażeń...Dodatkową dawkę adrenaliny zapewniła pogoda - naprzemienny śnieg i deszcz urozmaicił wyprawę, która momentami była ekstremalna!!!

czytaj więcej
Urodziny
Data: 2011-12-14
wynajem quadów

Dnia 27 listopada odbyła się impreza urodzinowa naszego klienta w miejscowości Nieporęt. Wiele emocji, zabawy w towarzystwie przyjaciół - był to dzień który z pewnością pozostanie w pamięci uczestników na długo.

czytaj więcej
Skandia nad Zalewem Zemborzyckim
Data: 2011-09-06
wynajem quadów

Dobiegł końca wyjazd integracyjny nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Jezioro, kajaki, skutery wodne oraz wrześniowe słońce dodawały uroku wyprawie.

czytaj więcej
Korsyka, Sardynia na jachcie...
Data: 2011-08-12
wynajem quadów

Piękne morze, szum fal, słońce, urocze miejscowości portowe i 10 dni na jachcie... Rejs Korsyka - Sardynia to jeden z najczęstszych celów morskich podróży.

czytaj więcej
Kazimierz Dolny pełen atrakcji...
Data: 2011-07-15
wynajem quadów

Całodniowa impreza w Kazimierzu Dolnym za nami. Uczestnicy mieli okazję do spróbowania swoich sił na skuterach wodnych i quadach. Pełne adrenaliny przejażdżki po królowej polskich rzek dostarczyły nam niezapomnianych wspomnień i skutecznie podnosiły ciśnienie.

czytaj więcej
Skandia Surfing Team
Data: 2011-07-11
wynajem quadów

Skandia Surfing Team - wyjątkowa grupa gotowa odkrywać z nami kolejne ciekawe miejsca i spędzać aktywnie czas. Tym razem padło na Bałtyk.

czytaj więcej
Unilever - wodne atrakcje
Data: 2011-07-01
wynajem quadów

Małopolski Przełom Wisły i Kazimierz Dolny to świetne miejsce na imprezy integracyjne z naszą firmą. Kilka dni temu przeżyliśmy z pracownikami firmy Unilever wodną przygodę na skuterach wodnych.

czytaj więcej
Ukraina 2010 Skandia Trophy - quady, 4x4, liny zakończona
Data: 2010-10-25
wynajem quadów

Zakończyła się 5 dniowa wyprawa samochodami terenowymi i quadami na Ukrainie. Wyprawa off road rozpoczęła się w Ustrzyki Dolne - kolacją i ruską banią.....

czytaj więcej
Raiffeisen 4x4 Trophy
Data: 2010-09-30
wynajem quadów

Impreza dla Raiffeisen w Kazimierz Dolny. Tym razem dla naszych klientów przygotowaliśmy rejs statkiem, wyprawę off road samochodami terenowymi Land Rover i wyprawę na quadach po wąwozach lessowych Kazimierz Dolny

czytaj więcej
Zakończył się rejs dla Eurobank
Data: 2010-09-30
wynajem quadów

Zobacz opinię na temat organizowanego przez nas rejsu firmowego w Chorwacji " Nie ukrywam, że formuła wyjazdu sprzyjała zadaniom, jakie postawiła przede mną organizacja, czyli zintegrowanie ludzi, zwiększanie współodpowiedzialności, wskazywanie potrzeby pracy w zespole. Świetna forma do budowania zespołu.."

czytaj więcej
Ukraiński quadsquad
Data: 2010-08-17
wynajem quadów

Wyprawa na quadach właśnie zakończyliśmy wyprawę 4 dniową po bezdrożach Ukraińskich Karpat zorganizowaną dla jednego z producentów AGD. 18 osób, 18 quadów i jeden samochód zabezpieczający, rafting i zjazdy na linach..

czytaj więcej
Opener Music Festival - miasteczko kempingowe - Heineken
Data: 2010-07-02
wynajem quadów

Nasze przyczepy i campery ponownie zamieszkują vip 'y Opener Festiwal w Gdynii. Nasze przyczepy kempingowe goszczą ponad 60 VIP 'ów z Opener 'a.

czytaj więcej
Maroko wyprawa 8 x Land Rover
Data: 2010-06-16
wynajem quadów

Zakończyła się wyprawa dla 24 osób w Maroku. Wyprawa 4x4 legendarnymi Land Roverami, pustynia, góry, 8 x Land Rover Defender i Discovery... zadowoleni klienci KE NET TEKNOS.

czytaj więcej
Helit Woerner ponownie obdarzył nas zaufaniem
Data: 2010-05-12
wynajem quadów

Helit Woerner - wybrał naszą ofertę długoterminowego wynajmu samochodów terenowych co ponownie potwierdza jakość i przygotowanie naszych samochodów do jazdy w trudnych warunkach jakie znajdują się na nowo budowanych odcinkach autostrad

czytaj więcej
Strabag wybrał nasze samochody 4x4
Data: 2010-05-12
wynajem quadów

Nasze samochody terenowe jeżdżą dla firmy Strabag, która zdecydowała się na wynajem długoterminowy aut marki Land Rover

czytaj więcej
Fox w TVP
Data: 2010-05-05
wynajem quadów

Zapraszamy na wywiad z Tomaszem Madejem w Panoramie Lubelskiej na temat bezpieczeństwa jazdy na quadach i skuterach śnieżnych.

czytaj więcej
Fox - Jelfa Trophy quady, samochody 4x4
Data: 2010-05-05
wynajem quadów

Kazimierz Dolny. 6 samochodów terenowych Land Rover. Przygoda. Off-road. Emocje. 25 quadów. Piękne wąwozy Kazimierza Dolnego. Zadowolenie. Dźwięk pracujących wyciągarek, ryk silników w autach. Adrenalina.

czytaj więcej
Nasza szkoła narciarska znowu w TV
Data: 2010-02-19
wynajem quadów

Zapraszamy do oglądania Panoramy Lubelskiej gdzie zobaczycie wywiad z nami dotyczącej ski for free - nauki jazdy na nartach dla dzieci za darmo. Nasza firma FunSail zorganizowała akcję bezpłatnej nauki jazdy na nartach dla dzieci w wieku do 16 lat. W akcji udział wzieło udział prawie 500 zadowololonych maluchów. Zapisy pod numerem 660 000 880 lub 81 444 8 444 lub przez stronę naszej szkoły www.narty.sc

czytaj więcej
Sony Playstation
Data: 2010-01-06
quady

Przy -25 stopniowych mrozach zorganizowaliśmy dla Sony Playstation imprezę samochodami terenowymi w Kazimierzu Dolnym nad Wisła. W imprezie wzięło udział 7 Land Roverów z naszej firmy imprezy4x4.pl

czytaj więcej
imprezy integracyjne
fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie