" />
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 Ukraina

Rumunia

Gruzja

Maroko

Islandia

Egipt

Madagaskar

  

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Zakończył się rejs dla Eurobank

Data : 2010-09-30
quady

... tak jak ustaliliśmy podczas rozmowy, chętnie podzielę się uwagami dotyczącymi współpracy z Państwem oraz opiniami uczestników oferty, z której skorzystaliśmy.
 
 Sam byłem na tym rejsie, więc opinia ta jest z pierwszej ręki:)
 
 Na początek jednak moje wrażenia ze współpracy z Państwem przy organizacji rejsu:
 
 Jestem bardzo zadowolony tego w jaki sposób współpracowaliśmy. Zdecydowaną przewagą Państwa jest elastyczność, zarówno w przygotowaniu ostatecznej oferty, jak i przy elementach formalnych takich jak   umowy, faktury, rozliczenia. Zwłaszcza ten ostatni aspekt jest dla takich organizacji jak moja, dużą Państwa zaletą. Poza tym dostępność i łatwość kontaktu z Państwem, a przede wszystkim z Panią, dawała mi poczucie bezpieczeństwa jako "kierownika wycieczki" :)
 
 Sama formuła wyjazdu okazała się strzałem w dziesiątkę. Uczestnicy "obyci" już w różnego rodzaju wyjazdach zagranicznych sponsorowanych przez firmę, przywykli do "all inclusive", mięli okazję do zupełnie innej formuły wyjazdu. Przeżyli swego rodzaju nową przygodę z morzem. Zwiedzili trochę inaczej to, co zwiedzali, podróżując lądem i uznali, że było warto. Pojawiały się opinie, że to najlepszy wyjazd na jakim byli, organizowany przez firmę. Są tacy, którzy złapali bakcyla żeglarstwa, który zaszczepił w nich skipper:)
 
Tu cytat jednego z uczestników, Manager Sprzedaży:
 "
Pierwszy raz uczestniczyłem w tego typu wycieczce i bez cienia wątpliwości mogę ją określić , jako wspaniałą przygodę. Sam rejs wywarł na mnie ogromne wrażenie, a możliwość spędzenia 7 dni z tak wspaniałymi ludźmi jak załoga Majki to dla mnie wielka przyjemność.
 
Równie pozytywnie oceniam wartości szkoleniowe tej wyprawy:) ponieważ nie miałem wcześniej okazji stawiać żagli, kierować jachtem i cumować, realizacja tych zadań była dla mnie prawdziwym wyzwaniem i wiem już, jak czuje się osoba, przed którą stawiane są zadania do realizacji, a która nie ma pojęcia jak się zabrać do nich zabrać:). "
 
 Nie ukrywam, że formuła wyjazdu sprzyjała zadaniom, jakie postawiła przede mną organizacja, czyli zintegrowanie ludzi, zwiększanie współodpowiedzialności, wskazywanie potrzeby pracy w zespole. Świetna forma do budowania zespołu.
 
 Mięliśmy obawy odnośnie adekwatności wyglądu łodzi na zdjęciach, do stanu rzeczywistego, jednakże będąc na miejscu od razu zostały rozwiane:) Jachty oddawały klasę, obrazowaną na zdjęciach.
 
 
Podsumowując - każdy z uczestników przyjechał z pełną głową wrażeń i emocji:)
 
 
... pozwolę sobie zapewnić, że jako Klient, gdy nadarzyłaby się okazja do kolejnej współpracy, z pewnością będę u Państwa szukać pomocy.

imprezy integracyjne
fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie