Szybki
hosting
50 zł/rok

Sprawdź
" />
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 Ukraina

Rumunia

Gruzja

Maroko

Islandia

Egipt

Madagaskar

  

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Skandia nad Zalewem Zemborzyckim

Data : 2011-09-06
quadyquadyquady

Dobiegł końca wyjazd integracyjny nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Jezioro, kajaki, skutery wodne oraz wrześniowe słońce dodawały uroku wyprawie.


Pierwszego dnia zaraz po przyjeździe do Lublina zabraliśmy grupę na tor gokartowy. Zapach gumy i warkot silników radowały fanów motoryzacji. Z pomocą instruktorów przeprowadziliśmy zawody Skandia Gokart Cup 2011. Wygrali najlepsi a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wieczorem natomiast był czas na zwiedzenia miasta.


Na kolejny dzień zaplanowany został spływ kajakowy rzeką Bystrzycą. Do pokonania był 7- mio kilometrowy odcinek z Prawiednik nad Zalew Zemborzycki, gdzie czekała na wszystkich zabawa na skuterach i wodnych ślizgaczach.

Wodne atrakcje skutecznie podnosiły poziom adrenaliny szczególnie osobom, które na dmuchanym kole lub spiro meteorze ciągnięte były za skuterem wodnym. Niesamowita prędkość, fale unoszące materac i zalewające pole widzenia sprawiały wrażenie, że momentami unosimy się nad wodą. Niejednej osobie zdarzyło się wykonać kilka piruetów i zniknąć pod taflą wody, by po chwili wypłynąć z uśmiechem, okrzykami zadowolenia i ekscytacji.

Po takiej dawce przygód wieczór spędziliśmy na odpoczynku, a grupa zapowiedziała, że to nie ostatnia taka wspólna zabawa!

imprezy integracyjne
fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie