" />
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 Ukraina

Rumunia

Gruzja

Maroko

Islandia

Egipt

Madagaskar

  

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Argo 8x8 - amfibie 6 - 14 osobowe - imprezy off road

Data : 2008-05-19
quadyquadyquadyquady


Jako jedyni w kraju posiadamy wszędołaza Scot Track - pojazd 8x8 na gąsiennicy dla którego nie ma rzeczy niemożliwych... ponadto na wyposażeniu mamy Amfibie wojskową Volvo oraz dwa Argo 8x8 z gąsiennicami.

Nasze pojazdy poruszają się w każdych warunkach pogodowych.

Amfibie to pojazdy pozwalające przemieszczać sie zarówno po lądzie jak i po wodzie. Ich historia wiąże się bezpośrednio z technika militarną pozwalającą na przebycie każdej drogi, bez względu na zaistniałe okoliczności.


Z upływem czasu konstrukcje te były coraz bardziej sprawne i tańsze, a co za tym idzie, kierowane na bardziej komercyjny rynek. Dziś amfibie, poza działaniami wojskowymi wykorzystywane są również przez ludność cywilną do pokonywania niedostępnych zabagnionych obszarów, niedostępnych dla innych urządzeń takich jak quady czy samochody terenowe.

o amfibii
Z reguły mają one napędzane wszystkie osie co pozwala na wyjście z największych opresji, a śruba napędowa pozwala na sprawne przemieszczanie się nawet w rwącej w wodzie.

Jest to na tyle nietuzinkowy sprzęt, że sam jego widok przykuwa uwagę, a możliwość wypróbowania zupełnie niespotykanej formy napędu zachęca do wykorzystania amfibii na imprezach integracyjnych. Z tej też przyczyny od momentu, gdy sprowadziliśmy ją do kraju jako pierwsza firma zajmująca się organizacją imprez integracyjnych, stanowiła hit wielu przeprowadzonych eventów.
amfibia na imprezach
Amfibia Argo 8x8 już sama w sobie jest atrakcją ze względu na nietypowy wygląd, sposób sterowania i przeznaczenie.

amfibia na imprezach
Angażujemy ją na naszych imprezach na dwa sposoby:

    * transport - uczestnicy podczas gier terenowych używają amfibii jako środka transportu do odnajdowania kolejnych konkurencji. Z reguły towarzyszą jej quady i samochody terenowe.
    * tor przeszkód - w zależności od możliwości terenowych dla amfibii zostaje przygotowany tor sprawnościowy, gdzie pokonywać może ona zjazdy, podjazdy czy bagniste tereny.


Obydwie formy zabawy uświetniają imprezę nadając jej unikatowości.
nasz sprzęt
amfibia sprzęt
Amfibia Argo 8x8 to unikatowe w skali kraju urządzenie pozwalające na pokonywanie dowolnego terenu. Jeździć nią można po śniegu, piasku, błocie, trawie, a także pływać po wodzie. Smiało pokonuje duże wzniesienia, grzęzawiska czy powalone pnie drzew. Jej wieloosobowa konstrukcja pozwala na przemieszczanie się nią sześciu osób lądem i czterech na wodzie. Silnik który napędza amfibię to posiadający 660 ccm, dwucylindrowy Kohler typu Boxer. Takie źródło mocy daje pojazdowi dostateczną moc do napędzania wszystkich ośmiu kół co pozwala wydobyć się amfibii nawet z największych opresji. Sterowana w intuicyjny sposób jest niewątpliwie doskonałą atrakcją podczas imprez integracyjnych.

Pojazd tego typu nie posiada kierownicy, a sterowany jest dwiema dźwigniami, które hamują bądź lewą, bądź prawą stronę. Ten nietypowy sposób kierowania stanowi dodatkową atrakcję przy wykorzystywaniu amfibii na naszych imprezach.
bezpieczeństwo
amfibia bezpieczeństwo
Amfibia jest bezpiecznym urządzeniem. Jej duża waga i nisko zawieszony środek ciężkości sprawiają, że wywrócenie jej jest niezmiernie trudne. Mimo to każdy z uczestników jadących amfibią wyposażony jest w ochronny kask, a w przypadku pływania amfibią po wodzie - także w kamizelkę asekuracyjną.

Wszelkie mechanizmy przenoszenia napędu są ukryte i niedostępne dla uczestników zabawy, co dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo zabawy.

Ze względu na niedużą prędkość z jaką porusza się amfibia trudno w niej o wypadek.
dlaczego warto
amfibia - dlaczego warto
Amfibię warto wybrać ponieważ:

    * tego typu urządzenie to unikat na imprezach integracyjnych w skali kraju,
    * jest urządzeniem pozwalającym na pokonywanie nawet najcięższego terenu,
    * jest nietypową atrakcją samą w sobie,
    * można angażować ją do imprez o różnym charakterze,
    * mogąc jednocześnie przewozić do sześciu osób jest przepustową konkurencją.

imprezy integracyjne
fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie